נעים להכיר!

ד"ר תמר עילם גינדין

תמר

היי, אני ד"ר תמר עילם גינדין, והפעם דווקא תואר הדוקטור שלי בבלשנות איראנית לא רלוונטי.  אני עוזרת לאנשים להביא את הערך שלהם לעולם באמצעות הדסטארט – בייעוץ, בליווי, לפעמים גם בניהול פרויקטים, ועכשיו גם בקורס שנורקינג מקוון – עם ידע וניסיון שהצטבר במשך שנים של התנסות משני הצדדים – תמיכה ויזמות.

הרומן שלי עם מימון המונים החל ב-2015, כשהחלטתי אחרי 18 שנות הרצאה על מגילת אסתר, להוציא את כל הידע גם כספר. הקמפיין של "מגילת אסתר מאחורי המסכה" היה הצלחה כבירה וחגיגת אדרנלין אמיתית, ובעקבותיו הקמתי עם יובל את הוצאת הספרים הפרטית שלנו – "הוצאת זרש". בת דודתי יערה קקאו התמכרה בעקבותיי ומכאן זה כבר היה מדרון חלקלק מאוד, בכל פעם שלא היה לנו קמפיין משלנו פשוט אימצנו קמפיינים של אחרים. בשנים הראשונות ליוויתי מאהבה, ורק בהמשך הדרך שוכנעתי להתחיל ללוות קמפיינים בתשלום.

אני מכורה להדסטארט גם כיזמת וגם כתומכת. עשיתי וליוויתי פרויקטים במעל 2 מיליון ש"ח במצטבר, ותמכתי במעל 100 פרויקטים. הידע שלי מבוסס גם על קמפיינים מוצלחים (רובם) וגם על כאלה שנכשלו. קורס שנורקינג כולל את כל הידע והניסיון שיש לי, ובתהליך הכתיבה בחודשים האחרונים גיליתי שיש לי מספיק ידע וניסיון לספר עב כרס!

תמר

מאחורי הקלעים

גלי ביטרן​

profile pic

אני? אני רק פה בשביל לעזור לתמר להביא את הערך שלה לעולם, שהוא לעזור לאנשים להביא את הערך שלהם לעולם 😉

ועכשיו ברצינות: נעים להכיר! אני גלי, אני אחראית על הצד הטכני/מנהלתי שלנו. בימינו אנו, אני מתפקדת (או לפחות משתדלת לתפקד) כסטודנטית למדעי המחשב ויזמות באוניברסיטת רייכמן. 

אה, ואני גם חברה של הבן של תמר 😘❤️

profile pic